KURUMSAL

Kurucumuz Ramazan ÇETİN, 1974 yılında meslek hayatına oto motor mekanik çalışanı olarak başladı. 1986 yılında kendi firmasını kurarak oto servis hizmetlerini vermeye başlayan Ramazan Çetin 1996 yılında, benzin fiyatlarının hızla artması sonucu LPG sistemiyle tanışan Türkiye'de, İtalyan LANDI firmasıyla, montaj işinde ilkler arasına girdi. Daha sonra işini tamamen LPG sistemleri montajına kaydıran Ramazan Çetin 1998 yılında ÇETİNSAY OTOGAZ SİSTEMLERİ firmasını kurdu.

Bugüne kadar yaklaşık 35000 araca montaj yapan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında en yaygın LPG sistemlerinden PRINS, ATİKER, LOVATO ve LANDİ ürünlerini kullanmaktadır. Firmamızda her türlü araca LPG sistemi montajı yapılmaktadır. Görmek isterseniz, foto galeri bölümünde montajlarımızı inceleyebilirsiniz.

LPG sistemlerinin yaygınlaşma sürecinin her aşamasında edinilen bilgi ve deneyim, işin ehli teknik ekip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteden ödün vermeyen anlayış, müşterilerimizin memnuniyetlerini güven duygusu içinde dostlarıyla paylaşması, LPG montaj sektöründe ÇETİNSAY OTOGAZ SİSTEMLERİ isminin saygın bir yer edinmesini sağlamıştır.

Montajlarımız TSE standartlarına ve ISO 9001-2000 kalite şartlarına uygun olarak yapılmaktadır ve kullanılan ürünler ve montaj 2 (iki) yıl garantilidir.

Firma Sahibi: Ramazan ÇETİN (Oto Motor, Mekanik Ustası)

Yetkili Servis Marka ve Belgelerimiz ;
1- Prins Otogaz
2- Landi Otogaz

Bayiliklerimiz ;

Prins Otogaz Akdeniz Bölge Bayisi.
Çetinsay otogaz Prins Otogaz'ın Akdeniz Bölge Bayiliğine 2016 yılı itibariyle başlamıştır.

ARAYIN
WhatsApp